تبلیغات
انجمن دفاتر پیشخوان روستایی هرمزگان
 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
انجمن دفاتر پیشخوان روستایی هرمزگان
 
 
تاریخ ارسال : چهارشنبه 14 تیر 1391خبرگزاری فارس: تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

خبرگزاری فارس: تذکرات کتبی نمایندگان به سؤالات اجرایی

محجوب، نماینده تهران، شمیرانات، اسلامشهر ورامین به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تسریع در واریز بودجه مصوب کارگزاران مخابرات روستایی به صندوق تأمین اجتماعی تذکر داد.

چاردلی و آریایی‌نژاد، نمایندگان ملایر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرامون حل مشکل کارگزاران مخابرات روستاها در زمینه حقوق و دستمزد.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤلان اجرایی کشور امروز (چهارشنبه) از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

توکلی، نماینده الیگودرز به وزیر بهداشت پیرامون تسریع در حل مشکلات بیمارستان شهرستان الیگودرز و به وزیر کشور در خصوص تأسیس ادارات دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی در شهر جدید شل‌آباد به وزیر نیرو پیرامون استفاده از نیروهای بومی در طرح‌های آبی الیگودرز تذکر داد.

نقوی حسینی، نماینده ورامین و پیشوا به وزیر نفت پیرامون تسریع در گازرسانی به شهرک‌های نقش جهان و چادوشی شهرستان پیشوا تذکر داد.

پیرمؤذن، نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از افزایش قیمت کود شیمیایی و تولیدات دامی تذکر داد.

ابوترابی، نماینده نجف‌آباد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تعریض جاده حد فاصل پلیس راه اصفهان ـ علویجه بخش مهردشت تذکر داد.

ندیمی، نماینده لاریجان و سیاهکل به وزیر امور اقتصادی در خصوص اتخاذ تدابیر لازم جهت مقابله با تحریم‌های خارجی در حوزه سرمایه‌گذاری و کارآفرینی به وزیر ورزش و جوانان پیرامون اتخاذ تدابیر لازم جهت جلوگیری از تعلیق فدراسیون‌های ورزشی و جلوگیری از حضور کاروان ایران در المپیک لندن تذکر داد.

ضیافتی، نماینده نور و محمودآباد به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت در خصوص ضرورت جلوگیری از عرضه برنج خارجی در فصل برداشت برنج داخلی تذکر داد.

جدگال، نماینده چابهار، نیک‌شهر و کنارک خواستار توضیح وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت تأخیر در احداث جاده‌های روستایی و ارتباطی شهرستان‌های چابهار،نیک‌شهر و کنارک به ویژه جاده کهن شهرستان چابهار شد.

عبادی، نماینده بیرجند و درمیان به رئیس جمهور در خصوص تسریع در اجرای مصوبات سفرهای دور دوم و سوم هیئت وزیران پیرامون دو برابر شدن اعتبارات تملک دارایی استان خراسان جنوبی تذکر داد.

طبیب‌زاده نوری، نماینده تهران، شمیرانات، اسلامشهر و ری خواستار توضیح وزیر بهداشت در خصوص عدم هزینه‌کرد مصوبه هیئت وزیران پیرامون طرح غربالگری سرطان‌های رایج در زنان شد.

فیروزی، نماینده نطنز و بخش قمصر و بخشایش، نماینده اردستان خواستار توضیح وزیر نیرو پیرامون علت عدم اجرای طرح انتقال آب به اصفهان - اردستان بادرود و نطنز شدند.

جوکار، نماینده یزد و صدوق و فیروزآبادی، نماینده تفت و میبد به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب شرب استان یزد و به وزرای امور اقتصادی و دارایی و جهاد کشاورزی، صنعت معدن و تجارت پیرامون ایجاد تعادل در بازار ارز و جلوگیری از افزایش قیمت کالا‌ها تذکر دادند.

کارخانه، نماینده همدان و فامنین به وزیر صنعت و معدن و تجارت در خصوص تعطیلی شرکت تولیدی کیوان همدان تذکر داد.

دستغیب، نماینده شیراز به رئیس جمهور پیرامون اتخاذ تدابیر لازم جهت کنترل بازار ارز و سکه تذکر داد.

حسن‌نژاد، نماینده مرند و جلفا به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات پیرامون تسریع در تأمین اعتبار بودجه مصوب دانشکده مهندسی مرند تذکر داد.

محجوب، نماینده تهران، شمیرانات، اسلامشهر ورامین به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تسریع در واریز بودجه مصوب کارگزاران مخابرات روستایی به صندوق تأمین اجتماعی تذکر داد.

نگهبان سلامی، نماینده خواف و رشتخوار به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از واگذاری کارخانه‌های کنستانتره و کندله‌سازی به فولاد مبارکه تذکر داد.

هاشمی نخل ابراهیمی، نماینده میناب، رودان، جاسک، سیری و بشاگرد به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب مورد نظر کشاورزان مناطق شمال میناب از سد شمید تذکر داد.

مددی، نماینده میانه به رئیس جمهور در خصوص تسریع در ارتقای تقسیمات کشوری فرمانداری میانه به فرمانداری ویژه شهر ترکمانچای به فرمانداری و روستاهای آچاچی، صومعه و اولیا به شهر تذکر داد.

عمرانی، نماینده سمیرم به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در احداث طرح‌های مسکن مهر و خیران مسکن‌ساز شهرستان سمیرم تذکر داد.

قادری، نماینده شیراز به وزیر کشور در خصوص تسریع در ارتقای تقسیمات کشوری دهستان‌های داریون، کهمره، سرخی و سیاهدارمون شیراز، علی‌پور و حسینی نمایندگان قائم شهر، سوادکوه و جویبار به وزیر نفت پیرامون تسریع در گازرسانی شهریل سفید تذکر داند.

طبیب‌زاده نوری، نماینده تهران، شمیرانات، اسلامشهر  و ری به وزیر نفت پیرامون تسریع در تعیین تکلیف قراردادهای توسعه میادین نفتی و گازی با شرکت‌های چینی و خواستار توضیح از وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی پیرامون علت عدم ابلاغ آئین‌نامه‌های انضباطی شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و شورای عالی انقلاب فرهنگی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شد، همچنین خواستار توضیح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عدم جلوگیری از اکران فیلم‌هایی با نقش‌آفرینی هنرپیشگان دارای پرونده کیفری در قوه قضائیه شد.

شوشتری، نماینده قوچان و فاروج به وزیر نفت پیرامون تسریع در گازرسانی در شهر مرزی باجگیران شد.

میرمراد زهی، نماینده سراوان به وزیر بهداشت پیرامون تسریع در رفع نقص دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان سراوان تذکر داد.

فرهنگی، نماینده تبریز به وزیر نفت در خصوص اتخاذ تدابیر لازم جهت استفاده حداکثری از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سراسر کشور تذکر داد.

صالحی‌نسب، نماینده دشت آزادگان و هویزه خواستار توضیح وزیر راه و شهرسازی پیرامون علت عدم پیشرفت فیزیکی طرح جاده اهواز  ـ سوسنگرد و عدم فعالیت تعاونی مسکن شهر سوسنگرد و شهر هویزه شد.

سجادی، نماینده فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد خواستار توضیح وزیر راه و شهرسازی پیرامون  علت عدم پاسخگویی و اجرای قانون عدالت و علت عدم اجرای مسکن مهر سرخس، بینالود و رضویه و همچنین عدم علت اجرای جاده بین‌المللی سرخس ـ مشهد شد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان و منصوری نماینده لنجان و ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر نیرو پیرامون تسریع در جاری کردن آب در بستر رودخانه زاینده‌رود برای حفظ باغ‌ها و درختان، همچنین به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون تسریع در پرداخت خسارت وارده ناشی از خشکسالی به کشاورزان استان اصفهان تذکر دادند در این تذکر سالک کاشانی، مقتدایی نمایندگان اصفهان، منصوری نماینده کاشان و آران و بیدگل، ابوترابی نماینده نجف‌آباد، فیروزی نماینده نطنز و بخش قمصر و فولادگر نماینده اصفهان مشارکت کردند.

موسوی لارگانی، نماینده فلاورجان به وزیر نیرو در خصوص تسریع در حل مشکل آب آشامیدنی روستاهای بخش پیربکران شهرستان فلاورجان و به وزیر صنعت و معدن و تجارت در خصوص تسریع در مقابله با تورم و گرانی، به وزیر ورزش و جوانان پیرامون شرح در مقابله با فساد و دلالی در رابطه با ورزش فوتبال، به وزیر ارتباطات در خصوص کاهش تعرفه‌های تلفن همراه و ثابت، به وزیر امور خارجه پیرامون نظارت بهینه بر اقدامات و فعالیت‌های سفرا و دیپلمات‌های ایرانی در کشورهای خارجی، به وزیر امور اقتصادی و دارایی پیرامون اتخاذ تدابیر لازم جهت جلوگیری از افزایش قیمت سکه و ارز و همچنین به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در تأمین سوخت مورد نیاز معدن بامای شهرستان فلاورجان تذکر داد.

نعمتی، نماینده اسدآباد خواستار توضیح وزیر نیرو پیرامون علت عدم پیشرفت طرح‌های تصفیه‌خانه‌ها و فاضلاب شهری شهرستان اسدآباد و سد نعمت‌آباد شد.

طاهری، نماینده اقلید به وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون جلوگیری از افزایش کالاهای اساسی و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص اتخاذ تدابیر لازم جهت جلوگیری از افزایش قیمت ارز و کاهش ارزانی پول ملی تذکر داد.

هاشمی نخل ابراهیمی، نماینده میناب به وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون اجرای مصوبه هیئت وزیران در خصوص اشتغال نیروهای بوی در صنایع ‌غرب بندرعباس و صنایع پالایشگاهی استان هرمزگان تذکر داد.

یحیی‌زاده فیروز‌آباد، نماینده تفت و میبد به وزیر راه و شهرسازی پیرامون الزام به رعایت شئونات شرعی در قطارهای مسافربری به وزیر ورزش و جوانان پیرامون جلوگیری از آموزش رقص در برخی از باشگاه‌های آمادگی جسمانی و ایروبیک، به وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون تأمین آب شهرک‌های صنعتی استان یزد به ویژه شهرستان‌های تفت و میبد تذکر داد.

محمدی نماینده قزوین، طاهری نماینده گرگان و آق‌قلا، اسماعیلی نماینده زنجان و طارم، علیمردانی نماینده زنجان و طارم، رحمانی نماینده تاکستان، حسینی نماینده قصر‌شیرین، بیاتیان نماینده بیجار، زمانیان دهکردی نماینده شهرکرد، حسینی نماینده قزوین، ثروتی نماینده بجنورد،کارخانه نماینده همدان،سنایی نماینده نهاوند، عزیزی نماینده شازند و جهانگیر‌زاده نماینده ارومیه به وزیر کشاورزی پیرامون علت عدم اجرای قانون اصلاح قانون استخدام مهندسان ناظر تولیدات کشاورزی تذکر دادند.

برومند داش‌قاپو نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار به وزیر کشور پیرامون سوء مدیریت در بخش‌های قرارداد شرکت حمل و نقل شهری تهران تذکر داد.

علی‌پور، نماینده ماکو و چالدران به رئیس جمهور و وزیر کشور پیرامون تسریع در رسیدگی به وضعیت مردم آسیب‌دیده از بارش تگرگ و سیل در شهرستان‌های ماکو، چالدران و شل تذکر داد.

فریدونی، نماینده فیروز‌آباد به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون استخدام نیروهای مهندسی ناظر کشاورزی دارای سابقه کار و به رئیس‌جمهور در خصوص حل مسئله بیکاری جوانان فارغ‌التحصیل در سطح کشور به ویژه در فیروزآباد تذکر داد.

حسینی، نماینده میانه خواستار توضیح وزیر نفت پیرامون علت خودداری از راه‌اندازی جایگاه‌های سی‌ان جی آماده تحویل در شهرستان میانه شد.

ملکشاهی، نماینده کوهدشت به وزرای کشور و جهاد کشاورزی در خصوص بررسی وضعیت کشاورزان خسارت دیده ناشی از خشکسالی در شهرستان کوهدشت تذکر داد.

امیرآبادی فراهانی، نماینده قم به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در حل مشکلات جاده ای قم ـ گرمسار تذکر داد.

نکو، نماینده رباط‌کریم به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در تکمیل طرح‌های احداث 20 باب مدرسه در مسکن پرند و آبشناسان تذکر داد.

آرامی، نماینده بندرعباس به وزیر نفت در خصوص علت عدم رعایت بخشنامه کارگروه طرح‌های تحول اقتصادی در خصوص نرخ نفت و گاز شناورهای باری ایران تذکر داد.

عزیزی، نماینده شازند به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در انجام و بهره‌برداری از طرح پل روگذر شازند به خمین در محور شازند ـ ازنا تذکر داد.

دستغیب، نماینده شیراز به وزیر بهداشت و درمان پیرامون رفع مواضع بیمه‌ای و اخذ نظرات کارشناسی پزشکان و اجرای طرح پزشک خانواده تذکر داد.

سبحانی‌فر، نماینده سبزوار خواستار توضیح وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات در خصوص علت عدم نظارت در واگذاری سیم‌کارت‌های اپراتور ایرانسل بدون احراز هویت و ثبت مشخصات منقاضی و به وزیر نفت پیرامون تسریع در گازرسانی به واحد‌های تولیدی و صنعتی به ویژه کارخانه‌های سیمان سبزوار و جغتای تذکر داد.

بزرگواری، نماینده کهکیلویه خواستار توضیح وزرای نیرو، راه و شهرسازی پیرامون علت تأخیر در احداث پل هوایی در جاده ارتباطی شهرستان کهکیلویه و بهمئی شد.

سامری، نماینده خرمشهر خواستار توضیح وزیر نیرو پیرامون علت عدم حل مشکلات مربوط به نوسانات برق و آب شرب خرمشهر و همچنین به وزیر راه و شهرسازی پیرامون رسیدگی به وضعیت نامناسب آسفالت جاده‌های منتهی به شهر خرمشهر و همچنین کمبود پروازها و کیفیت نامناسب هواپیماهای فرودگاه‌ آبادان به تهران و بالعکس شد.

حسن‌پور بیگلری، نماینده سیرجان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در راه‌اندازی پروازهای سیرجان ـ مشهد و بالعکس تذکر داد.

نقوی حسینی، نماینده ورامین به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرهیز از تصمیم‌گیری شتاب‌زده و غیر کارشناسی در آموزش و پرورش تذکر داد.

نوروزی، نماینده علی‌آباد به وزیر نیرو در خصوص علت مشکلات آب آشامیدنی شهر فاضل‌آباد و شهرستان علی‌آباد کتول تذکر داد.

قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر صنعت و معدن در خصوص اجرای قانون حفاظت از صنایع و جلوگیری از تعطیلی واحد‌های صنعتی تذکر دادند.

آشتیانی عراقی و امیرآبادی فراهانی نمایندگان قم خواستار توضیح وزیر کشور در خصوص علت تغییر استاندار قم شدند.

ملکشاهی و قاضی‌پور نمایندگان کوهدشت و ارومیه به رئیس جمهور پیرامون ضرورت تخصیص اعتبار لازم جهت مقابله و مهار ریز‌گردها تذکر دادند.

یحیی‌زاده، نماینده تفت و میبد به وزیر کشور پیرامون لزوم مقابله با هنجار‌شکنی‌های احتمالی به بهانه برگزاری جشن‌های نیمه شعبان و حلول ماه رمضان تذکر داد.

ایرانپور، نماینده مبارکه به وزرای صنعت و کار در خصوص مقابله با تبعیض میان کارگران رسمی و پیمانی شرکت سیمان سپاهان از نظر برخورداری از امکانات رفاهی و سایر مزایا تذکر داد.

موسوی، نماینده اهواز به وزیر نیرو پیرامون تسریع در تخصیص اعتبارات مصوب جهت احداث فاضلاب اهواز تذکر داد.

درویش‌پور نماینده ایذه و باغ ملک به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی فوری به وضعیت نابسامان بیمارستان، مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان‌ها، ایذه و باغ ملک تذکر داد.

هاشمی‌زهی، نماینده نهبندان و سربیشه به وزیر نیرو پیرامون رسیدگی به وضعیت نابسامان تأمین آب شرب و بهداشتی در روستاهای نهبندان و سربیشه تذکر داد.

نماینده ایلام به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پیرامون تسریع در راه‌اندازی تأمین اجتماعی در شهرستان ملک‌شاهی تذکر داد.

بیاتیان، نماینده بیجار به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تسریع در راه‌اندازی دانشکده فنی ‌ـ مهندسی و علوم پایه در شهرستان بیجار تذکر داد.

موسوی اصل نماینده گرمی به وزیر کشور پیرامون لزوم مقابله نیروی انتظامی با مصادیق بدحجابی کشور و بدپوششی تذکر داد.

سجادی، نماینده فریمان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرامون لزوم تخصیص اعتبارات به چاپ نوشتارها و شعرهای جوانان و به وزیر کشور در خصوص اهتمام به تأسیس مراکز نیروی انتظامی بیشتر جهت برقراری امنیت و پیشگیری از وقوع سرقت تذکر داد.

سامری، نماینده خرمشهر به وزیر کشور در خصوص لزوم حضور به موقع نیروی انتظامی در محل وقوع جرم تذکر داد.

هاشمی نخل، نماینده میناب به وزیر کشور پیرامون تسریع در اجرای مصوبه دولت مبنی بر ارتقای فرمانداری میناب به فرمانداری ویژه تذکر داد.

دستغیب، نماینده شیراز به وزیر کشور در خصوص تسریع در حل مشکلات کارکنان کارخانجات مخابرات راه دور شیراز تذکر داد.

نگهبان سلامی، نماینده خواف و رشتخوار به وزیر کشور پیرامون اقدام عاجل در ارزیابی در جبران خسارت‌های ناشی از زلزله در شهرستان خواف تذکر داد.

بنی‌هاشمی، نماینده مشهد به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پیرامون لزوم پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان جهاد سازندگی توسط صندوق بازنشستگی کشور تذکر داد.

کولیوند و اکبریان نمایندگان کرج به وزیر نیرو در خصوص تسریع در راه‌اندازی اداره کل آب استان البرز تذکر دادند.

قاضی‌پور، فتاحی و جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه و بتکلیا نماینده مسیحیان و آشوری کلدانی به وزیر ورزش و جوانان پیرامون اختصاص سهمیه تیم فوتبال دسته یک استان آذربایجان غربی و همچنین محجوب نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص تسریع در انتقال آب سدارس به دریاچه ارومیه تذکر دادند.

ناصر کاشانی، به وزیر نیرو در خصوص تسریع در پروژه آبرسانی به شهر زاهدان تذکر داد.

حمید‌رضا فارسانی، نماینده اردل به وزیران نفت، کشاورزی و نیرو پیرامون آلودگی سرچشمه‌های منطقه‌های میان‌کوه به تفت که باعث بیماری افراد و از پیش رفتن مزارع کشاورزی و ماهی‌های شیلات شده است، تذکر دادند.

محمد‌باقر عبادی، نماینده بیرجند به رئیس ‌جمهور در خصوص اجرا نشدن مصوبه سفر سوم و چهارم مبنی بر تخصیص صد در صدی اعتباری استان تذکر داد.

عثمانی، نماینده بوکان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص بررسی علل تعلل در بازسازی جاده شهید کاظمی بوکان و همچنین به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون گران‌ شدن کود شیمیایی کشاورزی و غیرقابل تحمل بودن آن برای کشاورزان تذکر داد، همچنین به وزیر نیرو پیرامون کمبود آب آشامیدنی در بوکان شهری که نیاز آب شهرهای مجاور را تأمین می‌کند تذکر داد.

میرگلوبیات، نماینده ساوه به وزیر کشور پیرامون عدم اجرایی شدن و تفیض اختیار فرمانداری ویژه شهرستان‌های ساوه تذکر داد.

چاردلی و آریایی‌نژاد، نمایندگان ملایر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرامون حل مشکل کارگزاران مخابرات روستاها در زمینه حقوق و دستمزد.


منبع بسطام

نویسنده : مدیریت

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس