|   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
انجمن دفاتر پیشخوان روستایی هرمزگان
 
 
تاریخ ارسال : سه شنبه 21 شهریور 1391 

با رای نمایندگان تصویب شد؛

اعمال ماده ۲۳۳ آیین‌نامه داخلی مجلس برای حل مشکلات بیمه‌ای کارگزاران و پیمانکاران مخابرات روستایی

نمایندگان مجلس بعد از قرائت گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد درخواست اعمال ماده ۲۳۳ آیین‌نامه داخلی مجلس درخصوص عدم پایبندی دستگاه‌های ذی‌ربط به حل مشکلات بیمه‌ای کارگزاران و پیمانکاران مخابرات روستایی با اعمال این ماده موافقت کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز سه‌شنبه (۲۱ شهریور) مجلس شورای اسلامی، پس از قرائت گزارش کمیسیون اجتماعی توسط سخنگوی این کمیسیون در مورد درخواست اعمال ماده ۲۳۳ آیین‌نامه داخلی مجلس برای حل مشکلات بیمه‌ای کارگزاران و پیمانکاران مخابرات روستایی با ۱۴۷ رای موافق، ۱۱ رای مخالف و ۱۸ رای ممتنع موافقت کردند.

در این گزارش مستندات لازم به منظور استفاده از تمام ظرفیت‌های قانونی برای نیل به نتایج عملی حل این معضل چندساله که معلول اجرا نشدن به‌موقع و صحیح قانون از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط است، توسط کمیسیون اجتماعی مجلس ارائه شده است و پیش از این نیز جمعی از کارگزاران مخابرات در حریم مجلس تجمع کرده و متعاقب حضور آنان در کمیسیون مربوط موضوع مورد نظر در جلسات کمیسیون مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

===============================================================

(ماده 233آیین نامه داخلی مجلس)

به موجب ماده ۲۳۳ آیین‌نامه داخلی مجلس، هرگاه حداقل 10 ‌نفر از نمایندگان و یا هركدام از كمیسیون‌ها، عدم‌رعایت شئونات و نقض یا استنكاف از اجراء قانون یا اجراء ناقص قانون توسط رئیس‌جمهور و یا وزیر و یا مسئولان دستگاه‌های زیرمجموعه آنان را اعلام نمایند، موضوع بلافاصله از طریق هیأت رئیسه جهت رسیدگی به كمیسیون ذی‌ربط ارجاع می‌گردد. كمیسیون حداكثر ظرف مدت ده ‌روز موضوع را رسیدگی و درصورت وارد بودن با اظهارنظر صریح، گزارش خود را از طریق هیأت‌رئیسه به مجلس ارائه می‌دهد. مطابق تبصره یك این ماده، چنانچه نظر مجلس بر تأیید گزارش باشد موضوع جهت رسیدگی به قوه قضاییه و سایر مراجع ذی‌صلاح ارسال می‌شود تا خارج از نوبت و بدون تشریفات دادرسی رسیدگی نمایند. براساس تبصره دوم این ماده، درصورتی كه مجلس در مورد رئیس‌جمهور یا هریك از وزیران سه نوبت ‌رأی به وارد بودن گزارش بدهد طرح استیضاح درصورت رعایت مفاد اصل هشتاد و نهم (۸۹) قانون اساسی در دستوركار مجلس قرار خواهد گرفت.نویسنده : مدیریت
 
تاریخ ارسال : سه شنبه 21 شهریور 1391
طبق ماده 233 قانون کاررا به تصویب شد


بسم اله الرحمن الرحیم

با سلام وسلوات بر محمد وال محمد

 همکاران عزیز وارجمند امروز صبح سه شنبه در

 ساعت 9.11 دقیقه صبح قانون بیمه وسنوات

 طبق اداره کار در خانه ملت توسط نمایندگان 

قهرمان طبق ماده 233قانون کار: این قانون به تصویب

 نمایندگان نیز رسید

که این قانون بعد از تصویب به قوه قضائه 

 ارجا گردد جهت رسیدگی با افراد متخلف

 این پیروزی بزرگ برملت  شریف وشما کارگزران

 فهیم مبارک باد 
نویسنده : مدیریت

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic